عنوان گروه خبري / امور پژوهشی .
 • ساعت : ۰۸:۳۹
 • تاريخ :
   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ 
 • کد خبر : ۷۰۷۸
آغاز ثبت‌نام مدرسه كسب‌وكار بیمه
ثبت‌نام مدرسه کسب‌وکار بیمه از 18 شهریورماه 1402 آغاز و تا 5 مهرماه 1402 ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، ثبت نام مدرسه کسب‌وکار بیمه با شعار افزایش ضریب نفوذ بیمه در اقتصاد ایران، چالش‌ها، راهکارها و نوآوری‌ها و هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد برای صنعت بیمه و تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه با همکاری نهادهایی چون وزارت امور اقتصادی و دارایی، دانشگاه امام صادق علیه السلام، بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه از 18 شهریورماه 1402 به طور رسمی آغاز گردیده و تا روز چهارشنبه، 5 مهرماه 1402 ادامه دارد.
دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در تمامی رشته‌ها با اولویت تحصیلی اقتصاد، مدیریت، حقوق و حسابداری مخاطبان اصلی این مدرسه خواهند بود.
این مدرسه شامل چهار مرحله اصلی از قبیل «دوره آموزشی متمرکز حضوری» ، «مناظرات دانشجویی» ، «کارآموزی حرفه‌ای در یکی از نهادها و سازمان‌های همکار مدرسه» و «حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان برتر» می‌باشد و در هفته پایانی مهرماه سال جاری بر اساس نظرسنجی صورت‌گرفته از ثبت‌نام‌کنندگان در یکی از اردوگاه‌های آموزشی - تفریحی تهران برگزار خواهد شد.
جزییات و فرآیند برگزاری این رویداد در سایت مدرسه کسب و کار بیمه به نشانی www.insurance-businessschool.com قابل مشاهده است.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس با شماره 09105108250 و یا عضویت در پیام‌رسان «بله» با نام کاربری ibs_ir@ امکان‌پذیر می‌باشد.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پژوهشکده بیمه
  6.1.7.0
  V6.1.7.0