• ساعت : ۱۰:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ 
  • کد خبر : ۷۴۹۰
استقبال بی سابقه از كارگاه‌های آموزشی پژوهشكده بیمه در سال 1403
کارگاه آموزشی «بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان» با 970 شرکت‌کننده و کارگاه‌ آموزشی «شبکه فروش بیمه و تحول دیجیتال» با 796 شرکت‌کننده، در صدر پرمخاطب‌ترین کارگاه‌های آموزشی پژوهشکده بیمه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، کارگاه آموزشی «بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان» که در روز سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1402 با حضور دکتر مدریک پیرصاحب عضو شورای فنی و مدیریت ریسک شرکت بیمه ایران و مشارکت 970 نفر از علاقه‌مندان به صورت برخط برگزار گردید، در صدر پرمخاطب‌ترین کارگاه آموزشی پژوهشکده بیمه قرار گرفت.

در این کارگاه آموزشی ضمن مروری بر نکات کلیدی آیین‌نامه 98 شورای عالی بیمه و بیان فلسفه وجودی و ماهیت فنی کلوزهای بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، به بحث و بررسی پیرامون معیارهای اختصاصی تعیین نرخ حق‌بیمه رشته مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پرداخته شده است.

همچنین کارگاه‌ آموزشی «شبکه فروش بیمه و تحول دیجیتال»  که با حضور سید محمود شجاعی کیاسری  مدیرعامل استارتاپ ایزی بیمه و مشارکت 796 مخاطب در روز سه‌شنبه 11 اردیبهشت 1403 به صورت برخط برگزار شده، در جایگاه دوم از لحاظ میزان مشارکت مخاطبان قرار گرفت.

در این کارگاه آموزشی نیز مفهوم تحول دیجیتال، اثرات تحول دیجیتال در آینده کسب و کار شبکه فروش بیمه، مهارت‌ها، الزامات و پیش‌نیازهای آغاز سفر دیجیتال برای شبکه فروش بیمه و مزایا و ویژگی‌های راهکارهای ابری (Cloud Base) بررسی شده است.

شایان ذکر است کارگاه‌های آموزشی پژوهشکده بیمه از ساعت 9:00 تا 11:00 روزهای شنبه و سه‌شنبه هر هفته از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir برگزار می‌گردد. کارگاه‌های روزهای شنبه به موضوعات مرتبط با تکافل و کارگاه‌های روزهای سه‌شنبه به حوزه بیمه‌های رایج اختصاص یافته است و در هر یک از این کارگاه‌ها به طور میانگین بیش از 500 نفر از علاقه‌مندان حضور دارند.

خاطرنشان می‌گردد، ثبت نام و حضور در ‎کارگاه‌های آموزشی پژوهشکده بیمه برای عموم رایگان و آزاد می‎باشد و به تمامی شرکت‌کنندگان نیز گواهی حضور اعطا می‌گردد.

برای دریافت فایل ارائه کارگاه‌های آموزشی «بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان» و «شبکه فروش بیمه و تحول دیجیتال» به فایل پیوست مراجعه فرمایید.

 

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

 

شبکه فروش بیمه و تحول دیجیتال

 

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    پژوهشکده بیمه
    6.1.7.0
    V6.1.7.0